30 czerwca 2015

Ruszyły zapisy do kolejnych edycji Biegowego GP Dzielnic Gdańska 2015

29 czerwca 2015

Bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika”

Szanowni Państwo !!

Jak co roku na otwarcie 22.Biegu św. Dominikaodbędzie się bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika” na dystansie 1200 m. Charytatywny marszobieg wystartuje w Centrum Długiego Targu, z metą w tym samym miejscu. Do udziału w Prologu zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek: rodziców z dziećmi, młodzież i starszych. Celem jest wsparcie przez uczestników symboliczna kwotą celu charytatywnego wskazanego przez Radio Gdańsk.prolog jpg

Pierwszych 2000 zarejestrowanych uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę przed STARTEM, w której są zobowiązani wystąpić w Prologu. Pierwszych 2000 osób na mecie otrzyma „Pakiet Regeneracyjny”. Kartę Startową na mecie należy wrzucić do przygotowanych pojemników. Z wszystkich Kart losowane będą nagrody Radia Gdańsk oraz aparaty foto, czytniki e-book i inne.

W Prologu nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców, ważne jest uczestnictwo w tym wydarzeniu. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Prolog będzie okazją do spotkania z popularnymi osobami i sportowcami. Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie Prologu.

Za udział w Prologu nie ma opłat wpisowych !!

Informacje i Zapisy internetowo przez formularz na stronie www.biegdominika.com

Każdy może przekazać dobrowolną wpłatę na cel charytatywny ustalony przez             Radio Gdańsk S.A.

23 czerwca 2015

Relacja z GP Wrzeszcz Górny !

zwyciezcy bieg dzieci mlodszych -chlopcyZa nami II edycja Biegowego GP Dzielnic Gdańska – GP Wrzeszcz Górny, czyli Święto Sobótkowe na Jaśkowej Dolinie. Tym razem po raz trzeci spotkaliśmy się na ulicy Jaśkowej Dolinie przy okazji Święta Sobótkowego na Jaśkowej Dolinie. Przy bardzo kapryśnej pogodzie odbyło się wiele atrakcji.

Na początku o godzinie 11: 00 poszliśmy w deszczowej jednak bardzo kolorowej paradzie po ulicy Jaśkowej Doliny w stronę Teatru Leśnego, którą poprowadziła orkiestra.

Po paradzie otworzyliśmy II edycję naszego cyklu – GP Wrzeszcz Górny, w której wzięło udział prawie 400 biegaczy biegaczek.. Jak zawsze na początku Biegów Młodzieżowych – Ankara pobiegło prawie 60 maluchów na odcinku 300 m. W biegu tym zwyciężyli Milena Dancewicz oraz Bartłomiej Grzesiuk. Szczególne brawa dla Mileny, która była pierwsza w całym biegu !

Kolejne dwa biegi, czyli bieg Dzieci Młodszych oraz Bieg Dzieci Starszych to dystans 700 m. Bieg Dzieci Młodszych należał odpowiednio do Franka Jelnickiego oraz Zofii Pierzchlińskiej, a w biegu Dzieci Starszych dla Kacpra Filipskiego oraz Mai Nosarzewskiej. W Biegu Juniorów na 1600 m zwyciężyli Mateusz Orzeł oraz Emilia Mikszuta.

Każdy uczestnik Biegów Młodzieżowych otrzymał upominek od naszego sponsora firmy Only4kids !

Bieg Główny to nowe postacie w kilku kategoriach. Po raz pierwszy w kategorii 17-30 zwyciężyła Aleksandra Centkowska, a w biegu panów Maciej Kerszen, który tym razem okazał się najlepszy w całym biegu. Kolejna kategoria 31-44 to dominacja Pani Małgorzaty Tuwalskiej, która po raz kolejny wygrała bieg wśród wszystkich kobiet jak i w swojej kategorii wiekowej. Wśród Panów trzeci na mecie, ale pierwszy w kategorii 31-44 był Krystian Jarantewicz. W kategorii 45 plus wygrali odpowiednio Piotr Pietrzak oraz po raz kolejny Anna Kacmajor.

(więcej…)

22 czerwca 2015

Wyniki z II edycji – GP Wrzeszcz Górny -21.06

20 czerwca 2015

GP Wrzeszcz Górny – najważniejsze informacje !

Najważniejsze informacje dotyczące – GP Wrzeszcz Górny – 21.06.2015

 1. Osoby, które nie mogą wystartować w biegu prosimy o niezwłoczne poinformowanie poprzez wysłanie e-maila na adres biuro@elektronicznezapisy.pl lub na kontakt@bieginadzielnicach.pl.

Osoby, które się zapisały, nie przyjdą na bieg nie będą się mogły zapisać na następny bieg !

 1. Biuro Zawodów otwarte w godzinach od 9: 30 – 11: 45 w Teatrze Leśnym tuż przy scenie. Nie ma możliwości odbioru pakietu startowego po tej godzinie !
 2. Dzieci poniżej 18 roku życia powinny posiadać zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach ! ZGODA RODZICÓW NA UDZIAŁ DZIECKA
 3. Wjazd na parking przy Teatrze Leśnym możliwy do godziny 11:00. Wyjazd po godzinie 14:00.
 4. Agenda czasowa:

  – 10:30 -11:00 Zbiórka uczestników parady na ulicy Sobótki

  – 11:15 Wymarsz parady w stronę Teatru Leśnego przy ulicy Jaśkowej Doliny 47

  – 12:00 Bieg Malucha na dystansie 300 m ( 1 pętla różowa )

  – START – okolice ul. Pawłowskiego — KIERUNEK: MORENA—-META: Brama Radia Gdańsk

   – 12:10 Bieg Dzieci młodsze na dystansie 700 m (1 mała pętla pomarańczowa)

  START: Brama Radia Gdańsk – KIERUNEK — MANHHATAN——– META: Teatr Leśny

   – 12:20 Bieg Dzieci Starsze na dystansie 700 m (1 mała pętla pomarańczowa)

  START: Brama Radia Gdańsk – KIERUNEK — MANHHATAN——– META: Teatr Leśny

   – 12:35 -Bieg Juniorów na dystansie 1,5 km (1 mała pętla czerwona)

  START: Brama Radia Gdańsk – KIERUNEK — MANHHATAN——– META: Teatr Leśny

   – 13:00 Bieg Główny na dystansie 5 km ( 2 pętle duże po 2,5km niebieska)

  START: Brama Radia Gdańsk – KIERUNEK — MORENA——– META: Teatr Leśny

Uwaga !

Po godzinie 14:00 nastapi przywrócenie ruchu samochodów na ulicy Jaśkowej Dolinie. Prosimy o ostrożność !!

Do zobaczenia w niedzielę !

18 czerwca 2015

Wyniki konkursu plastycznego !

Poniżej wyniki konkursu plastycznego. Co trzeba zaznaczyć- wszystkie prace konkursowe mają coś w sobie! Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników! Zwycięzcy otrzymają nagrody w najbliższą niedzielę 21.06 podczas GP Wrzeszcz Górny. Prócz tego każdy uczestnik konkursu dostanie dyplom oraz nagrodę ufundowaną przez Only4Kids!
http://ankara.pl/
o4k1
 KATEGORIA MALUCHY ( do lat 6)
1. Nikodem Mączkowski 4 lata
2. Piotr Szpek 5 lat
3.Amelka Lach 6 lat
 KATEGORIA DZIECI MŁODSZE( 7-9)
1.Maja Obarzanek 8 lat
2.Igor Mączkowski 7 lat
3.Filip Jarantewicz 7 lat
WYRÓŻNIENIA:
Helena Wróblewska 5 lat
Kornelia Antos 5 lat
 1 MIEJSCE Maja Obarzanek 8 lat DZIECI MŁODSZE
1 MIEJSCE Maja Obarzanek 8 lat DZIECI MŁODSZE
1 MIEJSCE Nikodem Mączkowski 4 lata MALUCHY
1 MIEJSCE Nikodem Mączkowski 4 lata MALUCHY

(więcej…)

18 czerwca 2015

III Święto Sobótkowe na Jaśkowej Dolinie już 21 czerwca !

wrzeszcz plakat małyJuż w niedzielę 21 czerwca po raz trzeci zamkniemy ulicę Jaśkową Dolinę. Na początku o godzinie 11: 00 pójdziemy w kolorowej paradzie po ulicy Jaśkowej Dolinie w stronę Teatru Leśnego. Zbiórka ulica Sobótki ! Od godziny 12: 00 pobiegniemy podczas II edycji Biegowego GP Dzielnic Gdańska – GP Wrzeszcz Górny.

W tym roku organizatorzy powiększyli ilość biegów do pięciu co daje nam aż 14 medalowych kategorii wiekowych ! Nowość to Bieg Malucha dla dzieci do lat 6. Kolejne biegi to Bieg Dzieci Młodszych, Bieg Dzieci Starszych, Bieg Juniorów, Bieg Główny. Co warto podkreślić udział jest bezpłatny, a zapisy na stronie www.bieginadzielnicach.pl. W Biegu Głównym zapisy tylko do 19 czerwca (włącznie) !

Razem z Fundacją Mam Marzenie zbieramy środki, aby spełnić marzenie Marysi chorej na białaczkę, która marzy o wyjeździe do Disneylandu ! Każdy uczestnik będzie mógł przekazać chociażby „1 zł” na ten cel. Mamy jak na razie 1 tys. zł, a potrzebnych jest ponad 6 tys. zł

Niespodzianką dla każdego uczestnika Biegów Młodzieżowych będzie upominek od naszego sponsora firmy only4kids !

(więcej…)

18 czerwca 2015

Zamknięcie ulicy Jaśkowej Doliny – 21 czerwca 2015 roku – 11:00 – 14:00 !

Uwaga !

Zamknięcie ulicy Jaśkowej Doliny – 21 czerwca 2015 roku – 11:00 – 14:00 !

 Informujemy, że w związku z organizacją Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska – GP Wrzeszcza Górnego oraz Święta Sobótkowe Jaśkowej Doliny w dniu 21.06.2015 r./niedziela/ między godziną 11: 00 – 14: 00 ulica Jaśkowej Doliny /na odcinku od skrzyżowania z ulica Batorego do skrzyżowania /ronda/ ulicy Jaśkowej Doliny z ulica Wileńska/ oraz ulica Sobótki od godziny 10: 30 do 14: 00 zostanie całkowicie ZAMKNIĘTA DLA RUCHU SAMOCHODOWEGO na potrzeby organizacji GP Wrzeszcza Górnego.

17 czerwca 2015

Trening i test trasy przed GP Wrzeszcz Górny – 17.06 godz. 19:00 !

Biegowy Świat wraz z Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska  zaprasza wszystkich na wspólny trening połączony z testem trasy drugiego biegu cyklu, który odbędzie się w dzielnicy Wrzeszcz Górny. spotkanie trening

Startujemy o 19:00.
Miejsce spotkania to wejście do Teatru Leśnego od strony ulicy Jaśkowa Dolina

16 czerwca 2015

Zebraliśmy ponad 1000 zł !

Podczas GlogoFMM2007P Zaspa Młyniec Fundacja Mam Marzenie zebrała 1009,43 zł !

Potrzebujemy jeszcze 5 tys. zł, aby spełnić marzenie Marysi !

Bądźcie z Nami w niedziele i przekażcie chociażby „1zł” !

Dziękujemy za obecne wsparcie ! 🙂