27 września 2016

Fundacja Mam Marzenie dziękujemy !

dsc_4962Podczas GP Siedlce Fundacja Mam Marzenie zebrała 871,55 PLN.

Dziękujemy Wam bardzo za wszystkie nawet te małe kwot, które przekazaliście, aby spełnić Marzenie Karoliny ! 🙂

Razem w tym roku udało się zebrać prawie 4,5 tys. zł ! 🙂

Edycja Kwota (zł)
GP Zaspa Młyniec 1255,62
GP Wrzeszcz Górny 934,14
GP Orunia św. Wojciech Lipce 1357,1
GP Siedlce 871,55
Suma 4418,41

My jako organizatorzy chcielibyśmy serdecznie podziękować wolontariuszom fundacji w szczególności Marcinowi Skwiercz oraz Klaudi Suliborskiej.

dsc_4951 dsc_4967

 

26 września 2016

Cykl Biegowego GP Dzielnic Gdańska 2016 dobiegł końca w dzielnicy Siedlce

Po trzech etapach tj. Zaspa Młyniec, Wrzeszcz Górny, Orunia św. Wojciech Lipce nasza impreza zagościła na Siedlcach w Parku Bema i jego okolicach.foto-mateusz-slodkowski-2

Od trzech lat bieg nosi imię Antoniego Browarczyka. Była to inicjatywa Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku, który jest partnerem edycji. Antoni Browarczyk urodzony 21 października 1961 roku w Gdańsku, sympatyk NSZZ „Solidarność”, członek Duszpasterstwa Akademickiego oraz kibic Lechii Gdańsk. Antoni śmiertelnie postrzelony 17 grudnia 1981 roku to najmłodsza i jedna z pierwszych ofiar stanu wojennego. Pamiątkowe tablice, ulotki w pakietach, jak i pamiątkowy notes z postacią Antoniego Browarczyka przypominały o tym fakcie
foto-mateusz-slodkowski-6

Impreza zorganizowana przez Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk oraz Radę Dzielnicy Siedlce przy współpracy Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku przyniosła wiele emocji. Partnerem oficjalnym imprezy jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, a Patronat Honorowy objął Pan Prezydent Paweł Adamowicz.

Podczas ostatniego etapu naszego cyklu w biegu na 5km zwyciężyli Łukasz Stachowiak, który pokonał na ostatnim okrążeniu Arkadiusza Połecia oraz Karolina Kocoł wśród pań. Oczywiście zwyciężyli oni w swoich kategoriach wiekowych odpowiednio 16-30 Łukasz oraz 31-44 Karolina. Wielkie brawa dla wszystkich dzieci których wystartowało ponad 210. Szczególne brawa dla maluchów odpowiednio Tymon Ścisłowski oraz Weronika Mieczkowska.

Pełne wyniki dostępne na stronie w zakładce WYNIKI

(więcej…)

24 września 2016

Wyniki GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka – 24.09.2016

22 września 2016

Godziny otwarcia biura zawodów – GP Siedlce

Na zdjęciu możecie zobaczyć godziny otwarcia biura zawodów !biuro-gp-siedlce

Pamiętajcie, aby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i przyjść wcześniej do Parku Benma lub 23.09 do naszego sponsora sklepu runnerclub.pl przy ulicy Hynka 65 w dzielnicy Zaspa Młyniec

22 września 2016

Klasyfikacja szkół – cykl BGPDzG 2016

Przypominamy o klasyfikacji szkół !  Prosimy o dokładne przeczytanie regulaminu oraz wypełnienie formularza.

Nagrody:2

1 m-ce

  • Wizyta w LOOPYS WORLD bez limitu czas z zajęciami edukacyjno-rekreacyjnymi, poczęstunkiem oraz napojem ( max 25 osób)
  • 1 GODZ. GRY W ZOLTAR W PITSTOP GDAŃSK (rezerwację zoltara na 1h na wyłączność, jeżeli będzie do 14 osób – 1h, lub >14 os, wówczas będą to dwie grupy po 25 min gry )
  • Zajęcia bilardowe w GreenClub
  • Gadżety od sponsorów

2 m-ce

  • Wizyta 2,5h w  LOOPYS WORLD z zajęciami edukacyjno-rekreacyjnymi, poczęstunkiem oraz napojem ( max 25 osób)
  • + zajęcia bilardowe w GreenClub
  • Gadżety od sponsorów

3 m-ce

  • Wizyta 1,5h w LOOPYS WORLD z poczęstunkiem oraz napojem ( max 25 osób)
  • + zajęcia bilardowe w GreenClub
  • Gadżety od sponsorów

(więcej…)

22 września 2016

Zamknięcie ulicy Generała J. Bema – 11:00-14:00

22 września 2016

GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka – 24.09.2016 – Wielki Finał

Rozpoczęła się jesień, a to oznacza, że nadszedł finał cyklu, który przez cały rok gościł w czterech dzielnicach Gdańska. Ostatnią edycją będzie GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka. Już w sobotę 24 września w Parku Bema po raz ostatni w tym roku rywalizować będą dzieci, młodzież oraz dorośli na kilku dystansach, na nowej ciekawszej trasie.gp-siedlce

Od trzech lat bieg nosi imię Antoniego Browarczyka. Była to inicjatywa Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku, który jest partnerem edycji. Antoni Browarczyk urodzony 21 października 1961 roku w Gdańsku, sympatyk NSZZ „Solidarność”, członek Duszpasterstwa Akademickiego oraz kibic Lechii Gdańsk. Antoni śmiertelnie postrzelony 17 grudnia 1981 roku to najmłodsza i jedna z pierwszych ofiar stanu wojennego

Podczas naszej imprezy w namiocie IPN będą dostępne materiały edukacyjne oraz prowadzona będzie sprzedaż publikacji IPN.

Impreza zorganizowana przez Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk oraz Radę Dzielnicy Siedlce przy współpracy Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku przyniesie po raz kolejny wiele wrażeń. Partnerem oficjalnym imprezy jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, a Patronat Honorowy objął Pan Prezydent Paweł Adamowicz.

Jak zawsze udział w imprezie jest bezpłatny a zapisy możliwe są na stronie bieginadzielnicach.pl do 22.09.2016r. do godziny 21:00. Dla biegów młodzieżowych istnieje możliwość bezpłatnego zapisania również w dniu imprezy 24.09.2016r., jednak organizatorzy przypominają o limitach osób startujących. Jeżeli ktoś nie zarejestruje się przez Internet do Biegu Głównego, może zrobić to w dniu imprezy, jednak wtedy doliczana jest opłata startowa w wysokości 15zł.

Otwarcie biura zawodów w dniu 24 września 9:30, a rozpoczęcie imprezy o godzinie 12:00.

(więcej…)

22 września 2016

„Młodość bez procentów” – kampania społeczna podczas GP Siedlce

„Młodość bez procentów” jest kampanią społeczną Miasta Gdańska prowadzoną od 2002 r. przez Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska.mbp-z-napisem-kampania-finansowanaz-herbem

Celem kampanii jest ograniczenie dostępności alkoholu dla osób nieletnich, zwiększenie świadomości społecznej na temat istniejącego prawa zakazującego sprzedaży alkoholu osobom, które nie ukończyły 18 roku życia oraz wykreowanie „mody” na reagowanie.

Do udziału w tegorocznej edycji kampanii zaproszony został Maciej „Gleba” Florek, juror programu „You can dance – po prostu tańcz” który jest idolem młodych ludzi. W spocie kampanijnym Maciej Florek promuje odpowiedzialną postawę i zachowując poczucie humoru wciela się w rolę sprzedawcy oraz klienta, do którego młodzież zwraca się z prośbą o zakupienie alkoholu. Wizerunek ambasadora kampanii spotkać można również na plakatach, na których przedstawiony wraz z młodymi ludźmi. „Alkohol dla nieletnich? Ja tego nie kupuję” to hasło, którego celem jest zachęcenie osób pełnoletnich do kreowania odpowiedzialnej podstawy.

(więcej…)

22 września 2016

Patron GP Siedlce – Antoni Browarczyk (1961 – 1981 )

22 września 2016

Bezpłatna analiza masy ciała oraz pomiar ciśnienie tętniczego na stoisku Centrum Medyczne Zdrowy Profil

W sobotę na stoisku Centrum Medycznego Zdrowy Profil można będzie wykonać bezpłatną analizę masy ciała oraz zmierzyć ciśnienie tętnicze.
 cmzp_logo_cmykCMZP_logo_cmyk
Centrum Medyczne Zdrowy Profil zapewnia kompleksową opiekę kardiologiczną i neurologiczną. Sportowcom oferuje fizjoterapię z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia INDIBA Activ, konsultacje kardiologa sportowego, dietetyka, ortopedy i specjalisty rehabilitacji medycznej. Dla najmłodszych pacjentów Centrum Medyczne Zdrowy Profil przygotowało zajęcia salsy w chustach oraz opiekę pediatry, kardiologa dziecięcego i logopedy.

(więcej…)