29 czerwca 2015

Bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika”

Szanowni Państwo !!

Jak co roku na otwarcie 22.Biegu św. Dominikaodbędzie się bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika” na dystansie 1200 m. Charytatywny marszobieg wystartuje w Centrum Długiego Targu, z metą w tym samym miejscu. Do udziału w Prologu zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek: rodziców z dziećmi, młodzież i starszych. Celem jest wsparcie przez uczestników symboliczna kwotą celu charytatywnego wskazanego przez Radio Gdańsk.prolog jpg

Pierwszych 2000 zarejestrowanych uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę przed STARTEM, w której są zobowiązani wystąpić w Prologu. Pierwszych 2000 osób na mecie otrzyma „Pakiet Regeneracyjny”. Kartę Startową na mecie należy wrzucić do przygotowanych pojemników. Z wszystkich Kart losowane będą nagrody Radia Gdańsk oraz aparaty foto, czytniki e-book i inne.

W Prologu nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców, ważne jest uczestnictwo w tym wydarzeniu. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Prolog będzie okazją do spotkania z popularnymi osobami i sportowcami. Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie Prologu.

Za udział w Prologu nie ma opłat wpisowych !!

Informacje i Zapisy internetowo przez formularz na stronie www.biegdominika.com

Każdy może przekazać dobrowolną wpłatę na cel charytatywny ustalony przez             Radio Gdańsk S.A.

Bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika”