22 września 2015

IV edycja już 27 wrzesnia w dzielnicy Strzyża !

GP Strzyża Bretowo27 września na placu Gen. Maczka będziemy kontynuować cykl jesiennej edycji Biegowego GP Dzielnic Gdańska. Tym razem edycja odbędzie się na dzielnicy Strzyża pod nazwą Grand Prix Strzyża Brętowo, a biegać będziemy po uliczkach przy ul. Wojska Polskiego. Impreza zorganizowana przez Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk oraz Rady Dzielnic Strzyża i Rady Dzielnicy Brętowo, przyniesie po raz kolejny wiele wrażeń.

 Co warto podkreślić udział jest bezpłatny a zapisy możliwe są na stronie bieginadzielnicach.pl. W Biegu Głównym zapisy tylko do 25 września (włącznie), a w Biegach Młodzieżowych również na miejscu.

Otwarcie biura zawodów w dniu 27 września 9:30, a pierwszy bieg o godz.12:10. Warto odebrać pakiet samego rana by ominąć kolejki. .Podczas trwania biegów w centrum imprezy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodziców. A wszystko to w piknikowej formie, więc warto zabrać ze sobą kocyk by przysiąść i się odprężyć. Podczas jesiennej edycji będzie można dokonać analizy stopy, poznać ich schorzenia i otrzymać wstępne zalecenia, to wszystko w punktach FootComfort oraz Gabinetu Podologicznego PediKos.

Jak co roku atrakcyjne nagrody podczas konkursu! Wejściówki do JUMP CITY, MK Bowling, wejściówki do Loopy’s World, zniżki na zegarki Polar, odżywki od Sportowych Supli, oraz nagrody od Sklepu Biegowego, bilety na mecze SPR Wybrzeże Gdańsk i wiele innych.

Nowością jest Klasyfikacja Szkół. Uczniowie szkoły podstawowej, która w klasyfikacji generalnej dwóch BIEGÓW JESIENNYCH ( z dbua 20.09 oraz 29.09) zdobędzie najwięcej punktów otrzyma atrakcyjne nagrody!

Organizatorzy dali propozycję, by połączyć przyjemne z pożytecznym- pobiec i bawić się szczytnym celu. Razem z Fundacją Mam Marzenie powalczymy o spełnienie marzenia Małgosi, której marzeniem jest pływanie z delfinami. Każdy uczestnik będzie mógł przekazać dowolną kwotę na ten cel i wspomóc finansowo marzenie podopiecznej fundacji.

Co więcej podczas tej edycji Fundacja Mam Marzenie planuje licytację następujących rzeczy:

– buty do gry w piłkę nożną wraz z kartką z podpisem  przekazane dla naszej fundacji przez Pawła Buzałe. Są to buty firmy Nike rozmiar 40, w których pan Paweł grał jeszcze w barwach Lechii Gdańsk

-koszulka POMORZE BIEGA

-kubek POMORZE BIEGA

-voucher na masaż relaksacyjny

-laptop hp EliteBook

 

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.bieginadzielnicach.pl

Jesteśmy również aktywni na Facebook’u.

Nasz fanpage to Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska-oryginalna strona. (Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska bez myślnika i dopisku „oryginalna strona” nie jest przez nas prowadzony i nie mamy wpływu na treści na nim umieszczane)

 

Zapraszamy już dziś !

Organizatorzy:

Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk, Rada Dzielnicy Strzyża, Rada Dzielnicy Brętowo

Partner:

Dział ds. Promocji Miasta Gdańska, Fundacja Mam Marzenie, Biegowy Świat, SPR Wybrzeże Gdańsk

Patronat Honorowy:

Prezydent Gdańsk Pan Paweł Adamowicz

 Zdjęcia:

Słodkowski Fotografia

Sponsorzy:

MK Bowling, Polar,  Sportowe Suple, Acel, Primavera, Loopy’s World, Lilu, Jump City, Sklep Biegowy, FootComfort, PediKos

Patroni medialni:

Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk. Pomorska TV oraz Magazyn Together

Partnerzy logistyczni :

Zarząd Dróg i Zieleni,  Zarząd Transportu Miejskiego, Regionalne Centrum Wolontariatu Gdańsk , Good Time – profesjonalny pomiar czasu

Wszystkie informacje dostepne na naszej stronie w zakładce

GP Strzyża Brętowo

IV edycja już 27 wrzesnia w dzielnicy Strzyża !