1 października 2015

Finałowa edycja !

W najbliższą niedzielę na Siedlcach odbędzie się finałowa edycja Biegowego GP Dzielnic Gdańska będzie to też dzień w którym rozegra się końcowa klasyfikacja generalna i rozdane zostaną nagrody dla najlepszych w poszczególnych kategoriach.siedlce plakat

Organizatorem głównym imprezy jest klub lekkoatletyczny Lechia Gdańska, a współorganizatorem jest Rada Dzielnicy Siedlce oraz Instytut Pamięci Narodowej w Gdańsku. Bieg na Siedlcach jest edycją imienia Antoniego Browarczyka, którego postać będziemy wspominać podczas tego dnia.

Dla wszystkich uczestników przygotowano sporo upominków. M.in. pierwsze 200 osób, które przyjdzie do biura zawodów otrzyma shaker, dla pierwszych 100 dzieci koszulka Prologu Biegu św. Dominika. Przewidziano również ciepły posiłek i mnóstwo nagród do losowania. Jak co roku atrakcyjne nagrody podczas konkursu! Wejściówki do JUMP CITY, MK Bowling, wejściówki do Loopy’s World, zniżki na zegarki Polar, odżywki od Sportowych Supli, bony do saloniku urody Lilu oraz nagrody od Sklepu Biegowego i wiele innych.

Od 13:30 dla najmłodszych uczestników i kibiców przygotowane zostaną lekkoatletyczne stacje sportowe, które prowadzić będą najlepsi pomorscy lekkoatleci. Wszystko to na sprzęcie Kids Athletic z programu Lekkoatletyka dla każdego.

Razem z Fundacją Mam Marzenie powalczymy o spełnienie marzenia Małgosi, której marzeniem jest pływanie z delfinami. Każdy uczestnik będzie mógł przekazać dowolną kwotę na ten cel i wspomóc finansowo marzenie podopiecznej fundacji. Odbędzie się też licytacja ciekawych nagród.

Co warto podkreślić udział jest bezpłatny a zapisy możliwe są na stronie bieginadzielnicach.pl. W Biegu Głównym zapisy tylko do 2 października (włącznie), a w Biegach Młodzieżowych również na miejscu.

Otwarcie biura zawodów w dniu 4 października 12:45, a pierwszy bieg o godz.15:00. Podczas trwania biegów w centrum imprezy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodziców. A wszystko to w piknikowej formie, więc warto zabrać ze sobą kocyk by przysiąść i się odprężyć.!

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.bieginadzielnicach.pl

Jesteśmy również aktywni na Facebook’u.

Nasz fanpage to Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska-oryginalna strona. (Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska bez myślnika i dopisku „oryginalna strona” nie jest przez nas prowadzony i nie mamy wpływu na treści na nim umieszczane)

 

Zapraszamy już dziś !

Organizatorzy:

Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk, Rada Dzielnicy Siedlce, Instytut Pamięci Narodowej

Partner:

Dział ds. Promocji Miasta Gdańska, Fundacja Mam Marzenie, Biegowy Świat, SPR Wybrzeże Gdańsk

Patronat Honorowy:

Prezydent Gdańsk Pan Paweł Adamowicz

 Zdjęcia:

Słodkowski Fotografia

Sponsorzy:

MK Bowling, Polar,  Sportowe Suple, Acel, Primavera, Loopy’s World, Lilu, Jump City, Sklep Biegowy, FootComfort, PediKos

Patroni medialni:

Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk. Pomorska TV oraz Magazyn Together

Partnerzy logistyczni :

Zarząd Dróg i Zieleni,  Zarząd Transportu Miejskiego, Regionalne Centrum Wolontariatu Gdańsk , Good Time – profesjonalny pomiar czasu

 

Finałowa edycja !