27 czerwca 2016

GP Wrzeszcz Górny – pełne wyniki !

Po raz czwarty biegacze mogli pobiec po pięknie położonej ulicy Jaśkowej Doliny.

Pełne wyniki dostępne już na naszej stronie – WYNKI

DSC06051
Edycja GP Wrzeszcz Górny która odbyła się ramach Sobótkowego Święta Jaśkowej Doliny była II edycją w cyklu. Podczas tej edycji trasa biegła wzdłuż ulicy Jaśkowej Doliny. Dystanse były zróżnicowane w zależności od kategorii. Dla biegaczy powyżej 17 lat przygotowano bieg na dystansie 5km, Juniorzy pobiegną 1,1 km, Dzieci Młodsze i Dzieci Starsze 600m a Maluchy 250m.

Na centrum imprezy, czyli przy placu Akpol Baby, ul. Jaśkowa Dolina 84 na uczestników wydarzenia czekały stanowiska Fundacji KrewAktywni, gdzie można było zbadać poziom cukru, zmierzyć ciśnienie, skorzystać z masażu kończyn oraz zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

Loterie i licytacje przyniosły dla Fundacji Mam Marzenie kolejne środki na spełnienie marzenia podopiecznej fundacji- Marty, która marzy o wyjeździe do Grecji. Dostępne będzie również stoisko MANHATAN.

Po biegach odbyło się konkurs nagród, tym razem nagrodą główną był rower ufundowany przez Gdańskie Centrum Handlowe MANHATTAN.

Od firmy AKPOL BABY w wielu konkursach 50 pakietów dla najmłodszych dzieci !

W Biegach Malucha wygrali Weronika Mieczkowska oraz Tomasz Ścisłowski. W biegach Dzieci Młodszych Olga Robaszkiewicz oraz Borys Duda. Bieg Dzieci Starszych to popis Małgorzaty Szymorskiej oraz Oliviera białasa. Bieg Juniorów to oczywiście Emilia Mikszuta i Konrad Białas.

Najlepszym w Biegu Głównym był Damian Wnuk, a wśród kobiet najszybciej dystans 5km pokonała Pani Aleksandra Grabias.

GP Wrzeszcz Górny – pełne wyniki !