30 września 2015

Klasyfikacja generalna po 4 edycjach

Przedstawiamy klasyfikację generalną po 4 edycjach w wszystkich biegach !

Klasyfikacja Generalna

Wszystkie uwagi prosimy kierować na kontakt@bieginadzielnicach.pl

29 września 2015

WOLONTARIAT GP Siedlce

Chętnych wolontariuszy zapraszamy w niedzielę 4 października, na godzinę 14.15 ( do godz.17.00)  do Parku 10357471_655501667864742_3088180390046026799_nBema na Siedlcach.

Każdy wolontariusz otrzyma shaker oraz koszulkę prologu św. Dominika + zaświadczenie
o odbytym wolontariacie.

Zadania: pomoc na stanowiskach odżywczych/ pomoc w biurze zawodów/ zabezpieczanie trasy.

 

Chętnych prosimy zgłaszać się mailowo na adres: kontakt@bieginadzielnicach.pl

Zapraszamy

29 września 2015

Wielki finał już w niedzielę !

 

Dla pierwszych 200 osób, które przyjdą odebrać pakiet startowy na GP Sisiedlce plakatedlce- SHAKER!!!

Biuro zawodów rusza o godzinie 12:45

A dla pierwszej 100 dzieci- koszulka Prologu Biegu. św. Dominika! 🙂

Dodatkowo upominek oraz posiłek po biegu dla wszystkich !

Zapisy na bieginadzielnicach.pl

 

27 września 2015

IV edcyja GP Strzyża Brętowo za nami ! Pełne wyniki !

Na dzielnicy Strzyża po raz kolejny odbył się bieg z cyklu Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska. Impreza przyciągnęła ponad 300 miłośników biegania. Była to przedostatnia edycja z cyklu.DSC05277

 Gdańszczanie oraz wszyscy chętni mieszkańcy okolic, mieli okazję tym razem zmierzyć się ze ścieżkami na dzielnicy Strzyża. Impreza organizowana przez Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk oraz Rady Dzielnic: Strzyży i Brętowa tym razem odbyła się na placu gen. Maczka, przy ul. Wojska Polskiego. W sprzyjających warunkach atmosferycznych po kolei odbywały się kolejne biegi na poszczególnych kategorii.

Na starcie o godzinie 12:10, po energicznej rozgrzewce stanęły najmłodsze dzieci z kategorii Malucha, czyli do lat 6. Mieli do pokonania trasę liczącą 400m. Z takim samym dystansem zmierzyły się Dzieci Młodsze. Bieg Dzieci Starszych oraz Juniorów liczył 1,1km. Łącznie w kategoriach młodzieżowych wystartowało ponad 170 zawodników.

W Biegu Głównym, na dystansie 5 km ( 3 pętlix1,66km) rywalizowało 140 uczestników. Zwycięzcą został Łukasz Stachowiak, który dystans pokonał w 00:15:59. Wśród Pań na metę jako pierwsza wbiegła Aleksandra Centkowska.

Pełne wyniki

            Atrakcją były stanowiska podologiczne, na których można było uzyskać darmową poradę i konsultację w sprawach profilaktyki oraz leczenia chorób i schorzeń związanych ze stopami- częstym problemem biegaczy.DSC05338

W jesiennej edycji Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska związane jest z fundacją Mam Marzenie, której podopieczna Małgosia marzy o pływaniu z delfinami. Wszyscy bardzo kibicują Małgosi, a dodatkowo, prócz środków zbieranych podczas loterii fantowej zorganizowanej przez fundację, odbyła się licytacja. Do wylicytowania były m.in. buty do gry w piłkę nożną Pawła Buzały- zawodnika Lechii Gdańsk, kubki Pomorze Biega i Pomaga, zaproszenia do teatru Wybrzeże oraz sporo innych.

Dodatkowo w losowaniu do wygrania było mnóstwo nagród, m.in. zaproszenia do LOOPY’S WORLD, JUMP CITY, MK BOWLIN, LILU, koszulki „Jestem z Gdańska, gadżety sportowe ze Sklepu Biegowego, kubki z Radia Gdańsk, pakiety z odżywkami od Sportowe Suple.pl oraz bony z firmy POLAR.

Koordynatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w organizację biegu, całemu Biurowi Zawodów oraz Wolontariuszom.

Już dziś organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się dnia 04.10 i będzie to edycja GP Siedlce – im. Antoniego Browarczyka

24 września 2015

Komunikat organizacyjny – GP Strzyża Brętowo

Organizatorzy Biegowego GP Dzielnic Gdańska informują, że w najbliższej edycji po ostatecznej weryfikacji ilości startujących dzieci przy dużej ilości zgłoszonych rozdzieli Bieg Malucha na dwa biegi ( dziewczynki i chłopcy) oraz Bieg Dzieci Młodszych również na dwa biegi ( dziewczynki i chłopcy).

Przypominamy również, że swoją nieobecność w biegu trzeba okreslić najpóźniej do dnia 25 września do godziny 24:00 na kontakt@bieginadzielnicach.pl !

 

23 września 2015

Licytacja dla spełnienia marzeń ! :)

logoFMM2007

Podczas najbliższej edycji Fundacja Mam Marzenie planuje licytację następujących rzeczy:

– buty do gry w piłkę nożną wraz z kartką z podpisem  przekazane dla naszej fundacji przez Pawła Buzałe. Są to buty firmy Nike rozmiar 40, w których pan Paweł grał jeszcze w barwach Lechii Gdańsk

-koszulka POMORZE BIEGA

-kubek POMORZE BIEGA

-voucher na masaż relaksacyjny

-laptop hp EliteBook

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Buty Paweê Buzaêa_1 (więcej…)

22 września 2015

IV edycja już 27 wrzesnia w dzielnicy Strzyża !

GP Strzyża Bretowo27 września na placu Gen. Maczka będziemy kontynuować cykl jesiennej edycji Biegowego GP Dzielnic Gdańska. Tym razem edycja odbędzie się na dzielnicy Strzyża pod nazwą Grand Prix Strzyża Brętowo, a biegać będziemy po uliczkach przy ul. Wojska Polskiego. Impreza zorganizowana przez Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk oraz Rady Dzielnic Strzyża i Rady Dzielnicy Brętowo, przyniesie po raz kolejny wiele wrażeń.

 Co warto podkreślić udział jest bezpłatny a zapisy możliwe są na stronie bieginadzielnicach.pl. W Biegu Głównym zapisy tylko do 25 września (włącznie), a w Biegach Młodzieżowych również na miejscu.

Otwarcie biura zawodów w dniu 27 września 9:30, a pierwszy bieg o godz.12:10. Warto odebrać pakiet samego rana by ominąć kolejki. .Podczas trwania biegów w centrum imprezy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodziców. A wszystko to w piknikowej formie, więc warto zabrać ze sobą kocyk by przysiąść i się odprężyć. Podczas jesiennej edycji będzie można dokonać analizy stopy, poznać ich schorzenia i otrzymać wstępne zalecenia, to wszystko w punktach FootComfort oraz Gabinetu Podologicznego PediKos.

(więcej…)

20 września 2015

Wyniki – GP Orunia św. Wojciech Lipce -20.09.2015

Dziękujemy za dzisiaejszy bieg ! Pełne wyniki dostepne w linku poniżej ! 🙂

Wyniki GP Orunia św. Wojciech Lipce go orunai foto

wszelkie uwagi odnośnie Biegu Głównego prosimy kierować na maila biuro@elektronicznezapisy.p

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM O KLASYFIKACJI SZKÓŁ. JUŻ TERAZ POBIERZCIE FORMULARZ ZE STRONY I WPISZCIE PUNKTY UZYSKANE PRZEZ WASZYCH PODOPIECZNYCH UCZNIÓW ZE SZKOŁY. TO SAMO ZRÓBCIE PO KOLEJNEJ EDYCJI A NA KONIEC 4.10 ODDAJCIE NAM W BIURZE ZAWODÓW UZUPEŁNIONY FORMULARZ Z PODLICZONYMI PUNKTAMI.

Pozdrawiamy! I do zobaczenia za tydzień – GP Strzyża Brętowo – 27 września ! 🙂

17 września 2015

Szkoły do boju !

DSC04444Kochani! Pamiętajcie, że ruszamy z Klasyfikacją Szkół!

Jeżeli jesteś nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej, pobierz formularz ze strony http://bieginadzielnicach.pl/?attachment_id=1312

Przekaż dzieciakom, żeby wzięły udział najbliższej edycji Grand Prix Orunia-św.Wojciech-Lipce,w niedzielę 20.09 oraz 27.09 GP Strzyża-Brętowo.

Wpisz punkty wszystkich podopiecznych ( z dwóch edycji jesiennych) do formularza!Zsumuj punkty i oddaj formularz do Biura Zawodów w dniu 04.10.

Zwycięska szkoła, która zdobędzie największą ilość punktów otrzyma 20 wejściówek do Loopy’s World oraz do JUMP CITY!!

Zgłoszenia internetowe na naszej stronie http://bieginadzielnicach.pl/ oraz w dniu zawodów do godziny 11:45

Szczegółowy Regulamin dostępny na stronie internetowej w zakładce Klasyfikacja Szkół.

17 września 2015

Lekkoatletyka dla każdego podczas GP Orunia- św. Wojciech Lipce !

lekoa dla każdego jpgIstne sportowe szaleństwo szykuje się w najbliższą niedzielę podczas Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska!

Po biegach dziecięcych ruszamy z Lekkoatletyką dla każdego, którą poprowadzą mistrzowscy lekkoatleci gdańskich klubów sportowych oraz członkowie Kadry Narodowej w Lekkiej Atletyce!

W programie, dla wszystkich chętnych: biegi przez płotki, rzut oszczepem, czy skok o tyczce, a to wszystko na sprzęcie Kids Athletic!