31 sierpnia 2018

Trasy podczas – GP Orunia 22.09.2018

31 sierpnia 2018

Trasy podczas – GP Żabianka – 15.09.2018

10 sierpnia 2018

Dwa jesienne etapy 15 i 22 września !

Zapraszamy na dwa jesienne etapy !

Nowe atrakcje, niespodzianki oraz trasy biegów ! 🙂

ZAPISZ SIĘ !

10 sierpnia 2018

IV etap – GP Żabianka przy Ergo Arenie !

Miło nam poinformować, że IV etap Biegowego GP Dzielnic Gdańska odbędzie się przy Ergo Arenie !

9 sierpnia 2018

53.FESTIWAL CHODU i BIEG POCZTOWCA – PUCHAR POCZTY POLSKIEJ

Szanowni Państwo !!

Mamy przyjemność zaprosić na 53.FESTIWAL CHODU i BIEG POCZTOWCA – PUCHAR POCZTY POLSKIEJ, który odbędzie się 25 sierpnia 2018r. w Gdańsku na ul. Podwalu Staromiejskim w strefie Pomnika Tym co za polskość Gdańska. Projekt został objęty Patronatem Ministra Infrastruktury A. Adamczyka. Fundatorami Pucharów będą Prezes Poczty Polskiej SA, Prezydent Gdańska, Wojewoda Pomorski,  Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej.

KL „LECHIA” Gdańsk promuje tak uznany międzynarodowy projekt sportowy nawiązujący do historycznej i sportowej tradycji pracowników Poczty Polskiej w Gdańsku z okresu II RP.  Zgodnie z założeniem podnosimy jego rangę poprzez rozwój celów sportowych i imprez towarzyszących.  W  strefie Targu Rybnego przy Pomniku Tym co za polskość Gdańsk we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej i Muzeum Poczty Polskiej zrealizujemy Strefę Edukacyjną dla mieszkańców i uczestników Festiwalu.

Festiwal Chodu i Bieg Pocztowca otworzy  Bezpłatny Prolog „Chód z Listonoszem” 1000 m dla 500 uczestników /rodzice z dziećmi, młodzież, starsi/. Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości uczestnicy wystąpią w gratisowych białych i czerwonych koszulkach, na  starcie utworzymy zarys polskiej flagi.   „Chód  z Listonoszem” poprowadzą sportowcy w tradycyjnych strojach listonoszy. Na mecie  pierwszych 500 osób otrzyma  pakiecik  regeneracyjny.  Po  Prologu  odbędzie  się  losowaniu  upominków  z  kart  startowych wrzuconych na mecie do pojemników. Przy tej okazji realizować będziemy cel charytatywny ustalony przez Radio Gdańsk.

Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości wprowadzamy do Programu  Bieg Pocztowca 5km – ENERGA CUP.

 W ramach tegorocznej edycji Biegu Pocztowca 5 km Kobiet i Mężczyzn  przygotowaliśmy 600 miejsc startowych.

 Z tej okazji przygotowaliśmy atrakcyjny medal dla uczestników z logotypem Pomnika Obrońców Poczty Polskiej.

Zgłoszenia za pośrednictwem zakładki Rejestracja na www.festiwalchodu.com

Dla zwycięzców i uczestników Biegu przegotowaliśmy atrakcyjne nagrody i benefity.

Uprzejmie informujemy, że osoby, które wniosą opłatę w terminie do 19 sierpnia 2018r. otrzymają imienne numery startowe i koszulkę techniczną w zamawianym rozmiarze !!

(więcej…)