ETAP 2 18.05.2019

ZASPA

PROGRAM

Program – Święto Zaspa oraz II etap GP Zaspa Młyniec – 18.05.2019 r. /sobota/

– 10:00 Oficjalne otwarcie Święta Zaspy – Ogólnopolskiego Dnia Marzeń oraz Biegowego GP Dzielnic Gdańska – GP Zaspa Młyniec

– 10:15  – 10: 20 – Występ Pomponiary SP 92 – cz. 1 ( utwór nr 1 ) – Muzyka + taniec

– 10:15 Otwarcie stacji sportowych SP 92, centrum imprezy, elementów dmuchanych.

– 10:25 – 10:40 – Występ Przedszkole nr 86

– 10:40 – 10:50 – Występ Przedszkole nr 66

– 10:50 Rozgrzewka Bieg Główny – prowadzi Maciek Florek – Ambasador Kampanii Kieruj bez procentów

– 11:00 Bieg Główny na dystansie 5 km ( 2 pętle czerwone po 2,5 km )

– 11:40 – 11:45 – Występ SP 92

– 11:45 – 11:50 – Występ Pomponiary SP 92

– 11:50 – 12:00 – Rozgrzewka Biegi Młodzieżowe

– 12:00 Bieg Brzdąca– dziewczynki – na dystansie 200 m ( 1 pętla różowa )

– 12:05 Bieg Brzdąca – chłopcy – na dystansie 200 m ( 1 pętla różowa )

– 12:10 Bieg Malucha – dziewczynki – na dystansie 200 m ( 1 pętla różowa )

– 12:20 Bieg Malucha – chłopcy – na dystansie 200 m ( 1 pętla różowa )

– 12:30  Bieg Dzieci młodsze – dziewczynki –  na dystansie 600 m (1 mała pętla zielona)

– 12:35  Bieg Dzieci młodsze – chłopcy-  na dystansie 600 m (1 mała pętla zielona)

– 12:45  Bieg Dzieci Starsze  – dziewczynki –  na dystansie 800 m (1 mała pętla zielona)

– 12:55  Bieg Dzieci Starsze  – chłopcy-  na dystansie 800 m (1 mała pętla zielona)

– 13: 10 – Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska na dystansie 1000 m (1 mała pętla niebieska)

– 13:25 – 13:35 – Występ SP 92

– 13:35 Licytacja Fundacji Mam Marzenie

– 13:50 Nagradzanie najlepszych zawodników według kategorii w Biegu Głównym na 5 km

– 14:05 Konkurs nagród

– 14:10 Nagradzanie najlepszych zawodników według kategorii w Biegu Malucha, Biegu Dzieci Młodszych, Biegu Dzieci Starszych, Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska

– 14:20 Konkurs nagroda główna – wszyscy uczestnicy wszystkich biegów  c

– 14:30 – 15:00 – Teatr Klapa zyli Koperek i Kminek „Być jak Doktor Dolittle”.– 30 minut

– Występ i warsztaty teatralne – Klub Plama – teren za sceną !

– 14:30 Mini Turniej piłki siatkowej – Drużyna Trzynastki, Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec oraz byli Rodzice SP 92 – hala Szkoły Podstawowej nr 92

– 15:00 Zakończenie imprezy

 

 

ORGANIZATOR:

HONOROWY PATRONAT:

WSPÓŁORGANIZATORZY:

PARTNERZY:

PATRONI MEDIALNI:

SPONSORZY ETAPU II: